Gro-inde Samarbejder og servicerer

Grossisten Gro-inde ApS har eksisteret siden 2016. Vi har flere forskellige afdelinger i form af mandskabsudlejning, rengøring og ejendomsservice. Vi har også vores Repack afdeling samt vores Webshop. Her på siden kan du læse mere om hver afdeling og tage kontakt til os.

Vores medarbejder er faguddannet og erfarne. Så vi sikrer den bedste service til dig som kunde.

Gro-indes afdelinger


Et firma i vækst

Vi lever højt på vores kompetente teams, med flere års erfaring i hver afdeling. Vi favner bredt, men går ikke ned på kvalitet eller glade medarbejdere.

 
10+ års erfaring i hver afdeling
dygtige medarbejdere
professionelt samarbejde

Personale 


Cristina Melgarejo

Stifter og indehaver af firmaet Grossisten Gro-inde ApS
Mail: Cristina@gro-inde.eu
 

Katrine Melgarejo 

Butiksleder i vores fysiske butik og webshop ansvarlig 
Mail: Kundeservice@gro-inde.dk
Mail: Katrine@gro-inde.eu

 

Mads Jensen

Formand for vores mandskabs afdeling
Mail: Mads@gro-inde.eu 
Tel: tel:+45 31 18 99 45

 

Sofie Schou

Administrativ kontoransvarlig
Mail
: Sofie@gro-inde.eu
Tel:+45 31 18 99 48

Dennis Jensen 

Daglig leder og ansvarlig for vores afdeling Mandskab & Ejendomservice
Mail: Dennis@gro-inde.eu
Tel: +4531189942

Camilla Amundsen Lundberg

Daglig leder og ansvarlig for vores Rengørings afdeling 
Mail:
 Camilla@gro-inde.eu
Tel: +45 31 18 99 47

 

Ellen Bording 

Firmaets bogholder 
Mail: bogholderi@gro-inde.eu

 

Iryna Kontush 

Daglig leder af vores Repack afdeling